KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966089
nr 1396 6089
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad, 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 51x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:45:59
5/5 08:16:00
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt